Na ndiqni ne

Historia Ime

U ndava me të dashurin, por më vjen “plasja” kur e shoh me të tjera në Facebook

loading...

Shumë njerëz mund të krijojnë lidhje, por jo të gjitha përfundojnë mirë.

Për dikë ndarja mund të jetë e lehtë, por për disa të tjera ajo padyshim që dhëmb shumë.

“The Sun”, ka publikuar historinë e një çifti, ku është femra ajo e cila po e vuan më shumë ndarjen.

Ne ishim të lidhur për dy vite dhe u ndamë muaj më parë. Tani ai është me një tjetër ndërkohë që po publikon fotografi të ndryshme me të në Facebook. Më lëndoi shumë kur pash fotografitë e tij me një tjetër”, ka thënë ajo.

Ajo ndihet fajtore, pasi që siç tregon po i njejti mashkull i kishte propozuar martesë.

“Më kërkoi të martohem më të. Unë i thashë jo, ndërkohë që ne u ndamë zyrtarisht por ai më ka thënë se vazhdon të më dojë dhe të ketë ndenja për mua”, vazhdon rrëfimin 26- vjeçarja.

Për të është e pabesueshme të mos ketë ndenja për të dashurën e tij të re, pasi që ajo konsideron se në fotografitë e publikuara duken shumë të dashuruar.
“Unë nuk kam më ndjenja për të, kështu që edhe mesazhet e tij më shqetësojnë aq shumë .. mua më ka përzier kokën gjithë kjo situatë”, vazhdon të shprehet e shqetësuar ajo …

Loading...
Sponsor

Te Fundit

Tech8 hours ago

Kjo risi e fundit e WhatsApp me siguri do t’ju pëlqejë!

loading... “WhatsApp”një nga aplikacionet më të përdorura për komunikimin dhe shpesh herë sjell risi duke u përmirësuar dhe duke bërë...

Të Padëgjuara8 hours ago

Bli shtëpi, merr gruan falas… Oferta që do ju bëjë të qeshni me lot

loading... Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë...

Lart e Poshtë10 hours ago

Horoskopi i ditës së enjte, 22 shkurt 2018

loading... Dashi Prano kompromiset në qoftë se je në çift, ndonjëherë duhet të jepni më shumë nga vetja për të...

Lart e Poshtë13 hours ago

Kujdes! Këto janë pyetjet që nuk duhet t’i bëni një beqari

loading... Disa pyetje janë shumë të sikletshme. Po flasim, pikërisht për beqarët të cilët nuk duhet t’ju bëni këto pyetje,...

Të Padëgjuara13 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

loading... Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr...

Të Padëgjuara14 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

loading... Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i...

Në Botë16 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

loading... Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i...

Në Shqipëri16 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

loading... Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në...

Në Shqipëri16 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

loading... Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se...

Të Famshëm21 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

loading... Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre...

Sponsor
Loading...
Sponsor

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET