Na ndiqni ne

Të Famshëm

“Nuk gjej dot Benard tjetër”, Xheni i kërkon publikisht Benardit të kthehet

loading...

Ishin dhe janë ndër personazhet me të komentuar të showbizit shqiptar.

Xheni dhe Benardi kanë qenë në qendër të thashethemeve të mediave rozë herë për lidhjen e tyre, herë për bashkimin e tyre e së fundmi pas një deklarate që ka bërë Xheni mbrëmjen e sotme në emisionin “Oktapod”.

Xheni është shprehur publikisht se dëshiron të rikthehet me Benardin. “E kam menduar të rikthehem. Do ja lej kohës.Nëse dy persona janë destinuar për të qenë bashkë, do lidhen prapë”, tha Xheni.
Pasi Turjan Hyska i tha se sheh pasion tek lidhja e tyre, Xheni u përgjigj: “Po ku gjendet Benard tjetër njëherë”.

Pse kaq i mirë është Benardi e pyeti Turi. “Po është i mirë. Ai nuk më ka tradhtuar kurrë”, u shpreh Xheni.

Loading...
Sponsor

Te Fundit

Lart e Poshtë8 mins ago

Horoskopi i ditës së enjte, 22 shkurt 2018

loading... Dashi Prano kompromiset në qoftë se je në çift, ndonjëherë duhet të jepni më shumë nga vetja për të...

Lart e Poshtë3 hours ago

Kujdes! Këto janë pyetjet që nuk duhet t’i bëni një beqari

loading... Disa pyetje janë shumë të sikletshme. Po flasim, pikërisht për beqarët të cilët nuk duhet t’ju bëni këto pyetje,...

Të Padëgjuara4 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

loading... Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr...

Të Padëgjuara4 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

loading... Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i...

Në Botë6 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

loading... Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i...

Në Shqipëri6 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

loading... Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në...

Në Shqipëri7 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

loading... Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se...

Të Famshëm12 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

loading... Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre...

Në Botë15 hours ago

Nëna vret burrin, dy fëmijët dhe veten, zbulohet lidhja me “Dëshmitarët e Jehovait” (Foto)

loading... Një ngjarje e rëndë ka tronditur Michiganin. Një nënë ka vrarë ​​bashkëshortin e saj, dy fëmijët e rritur dhe...

Të Famshëm15 hours ago

Xhensila dhe Besi japin të shtunën lajmin e madh?!

loading... E shtuna që lamë pas riktheu Arbana Osmanin në ekran me sezonin e dytë të ‘Dua të të bëj...

Sponsor
Loading...
Sponsor

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET