Na ndiqni ne

Fit & Sexy

Nuk është bukuria! Shkenca: Ja tipi i mashkullit që kënaq çdo femër në shtrat

loading...

Arritja e kënaqësisë seksuale për një femër nuk është gjithmonë aq e lehtë. Studime të ndryshme kanë treguar se gratë janë shumë komplekse dhe kanë nevojë për faktorë të ndryshëm për të arritur kënaqësi gjatë marrëdhënieve intime. Por të njëjtët studiues kanë identifikuar gjithashtu se cilat janë karakteristikat që duhet të ketë një mashkull që të jetë në gjendje të kënaqë gruan e tij, duke e çuar atë në majën e kënaqësisë … dhe, nuk do ta besoni, nuk ka të bëjë me bukurinë. Atëherë, çfarë lloj mashkulli mund të kënaqë më mirë gratë:

Argëtues

Një burrë që na bën të qeshim edhe nën çarçafë, mund të na bëjë të relaksohemi dhe të pushojmë. Kjo është mënyra më e lehtë për të na bërë të gëzojmë.

Krijues

Mes çarçafëve, ne e dimë, kemi nevojë për krijimtari. Për të çuar një grua në lartësinë e kënaqësisë, duhet të bëjmë një përpjekje të vogël dhe të gjejmë pozicionin që asaj i pëlqen më së miri, ritmin, prioritetet … dhe këto gjëra vetëm një mashkull me një krijimtari të madhe mund të bëjë.

I nxehtë

Natyrisht ne po flasim për një lloj tjetër të ngrohjes, jo atë fizike. Nuk është rastësi që meshkujt e Amerikës Latine janë më të mirat në shtrat …

Besnik

Një burrë që shikon të gjitha gratë që takon dhe që nuk largohet nga aventurat e tij, kurrë nuk do t’i japë gruas së tij sigurinë. E një femër e pasigurtë nuk do ta arrijë kurrë kulmin e kënaqësisë së saj.

I parfumosur

Ne nuk flasim për parfume mbi lëkurë…por që bie erë e freskët dhe e pastër … i sapo larë. Djersa është ndjellëse, ama djersa duhet të jetë në lëkurë të pastër …

Loading...
Reklamë

Kliko për të komentuar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sponsor

Te Fundit

Tech8 hours ago

Kjo risi e fundit e WhatsApp me siguri do t’ju pëlqejë!

loading... “WhatsApp”një nga aplikacionet më të përdorura për komunikimin dhe shpesh herë sjell risi duke u përmirësuar dhe duke bërë...

Të Padëgjuara8 hours ago

Bli shtëpi, merr gruan falas… Oferta që do ju bëjë të qeshni me lot

loading... Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë...

Lart e Poshtë9 hours ago

Horoskopi i ditës së enjte, 22 shkurt 2018

loading... Dashi Prano kompromiset në qoftë se je në çift, ndonjëherë duhet të jepni më shumë nga vetja për të...

Lart e Poshtë13 hours ago

Kujdes! Këto janë pyetjet që nuk duhet t’i bëni një beqari

loading... Disa pyetje janë shumë të sikletshme. Po flasim, pikërisht për beqarët të cilët nuk duhet t’ju bëni këto pyetje,...

Të Padëgjuara13 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

loading... Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr...

Të Padëgjuara13 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

loading... Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i...

Në Botë16 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

loading... Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i...

Në Shqipëri16 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

loading... Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në...

Në Shqipëri16 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

loading... Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se...

Të Famshëm21 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

loading... Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre...

Sponsor
Loading...
Sponsor

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET