Na ndiqni ne

Në Botë

Ndalohen meshkujt! Në këtë shulli ku do të ketë vetëm femra (Foto)

loading...

Një biznesmene amerikane po ndërton një resort në një ishull në Finlandë ku do të jetë i hapur vetëm për femra dhe nuk do të lejohen burrat.

“SuperShe Island” është në ndërtim e sipër dhe pritet të hapet gjatë këtij sezoni turistik.

“Daily Mail” raporton se resorti do të jetë super luksoz dhe vetëm për femrat. Ishulli me sipërfaqe 8.4 hektarë do të ketë 10 kabina, ku do të përfshihen spa, seanca për joga dhe kuzhina gatimi.

Komuniteti “SuperShe” është një grup i themeluar nga amerikania Kristina Roth, e cila ka qenë më parë drejtoreshë e një biznesi konsultativ. Së fundmi ajo hodhi idenë për krijimin e një ishulli vetëm për femra.

Kristian Roth thotë se fakti që do të lejohen vetëm femra, nuk është aspak një politikë kundër burrave dhe nuk ndjen urrejtje për ta. Megjithatë, fillimisht ky ishull do të jetë për anëtarët e komunitetit “SuperShe”, por nuk përjashtohet mundësia që në të ardhmen në këtë resort të pranohen edhe meshkujt.

Loading...
Sponsor

Te Fundit

Lart e Poshtë3 hours ago

Kujdes! Këto janë pyetjet që nuk duhet t’i bëni një beqari

loading... Disa pyetje janë shumë të sikletshme. Po flasim, pikërisht për beqarët të cilët nuk duhet t’ju bëni këto pyetje,...

Të Padëgjuara3 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

loading... Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr...

Të Padëgjuara4 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

loading... Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i...

Në Botë6 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

loading... Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i...

Në Shqipëri6 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

loading... Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në...

Në Shqipëri6 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

loading... Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se...

Të Famshëm12 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

loading... Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre...

Në Botë15 hours ago

Nëna vret burrin, dy fëmijët dhe veten, zbulohet lidhja me “Dëshmitarët e Jehovait” (Foto)

loading... Një ngjarje e rëndë ka tronditur Michiganin. Një nënë ka vrarë ​​bashkëshortin e saj, dy fëmijët e rritur dhe...

Të Famshëm15 hours ago

Xhensila dhe Besi japin të shtunën lajmin e madh?!

loading... E shtuna që lamë pas riktheu Arbana Osmanin në ekran me sezonin e dytë të ‘Dua të të bëj...

Shnet & Pare15 hours ago

Çfarë është lemza dhe si ta ndalojmë atë?

loading... Shurupet kundër kollës dhe trajtimet tjera mund ta qetësojnë gjendjen, por ju gjithmonë duhet vizituar mjekun e përgjithshëm nëse...

Sponsor
Loading...
Sponsor

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET