Na ndiqni ne

Të Famshëm

Moderatorja e njohur rrëfen historinë e dashurisë: Ai me zor më propozoi

loading...

Jonida Shehu është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit. Edhe pse një personazh publik, ajo ka preferuar që jetën private ta mbaj larg vëmendjes së mediave. Kjo është edhe një prej arsyeve pse ajo rrallëherë publikon foto me bashkëshortin e saj.

Kësaj here e ftuar në emisionin “Thumb”, ajo nuk i ka shpëtuar pyetjeve personale, të cilave edhe u është përgjigjur. Ndër të tjera ajo na ka zbuluar se si janë njohur ajo dhe bashkëshorti , Albi.

Jemi njohur në television, tek Ora News. Ai është skenograf, kishte ardhur të merrej me një skenë në television. Unë spunoja eedhe pse emisioni s’kishte filluar akoma. Ai njihte një goc që unë pija kafe në atë kohë. Një ditë e gjej këtë shoqen time me një çun me mjekër dhe i dukeshin ca sytë që shkëlqenin, vetulla të trasha, i veshur me një bluzë me mëngë të gjata me ca stampa, me xhinse të grisura, me kaskë motorri aty.Mu duk personazh. Na prezantoi shoqja jonë. Kaloi kohë dhe vura re që ky perasonazhi po rinte shumë vërdallë. I pari e mori ai guximin me zor të madh. Ishte njeri që e kishte shumë frikë përgjigjen “Jo” .”,- është shprehur Jonida.

Loading...
Sponsor

Te Fundit

Tech9 hours ago

Kjo risi e fundit e WhatsApp me siguri do t’ju pëlqejë!

loading... “WhatsApp”një nga aplikacionet më të përdorura për komunikimin dhe shpesh herë sjell risi duke u përmirësuar dhe duke bërë...

Të Padëgjuara9 hours ago

Bli shtëpi, merr gruan falas… Oferta që do ju bëjë të qeshni me lot

loading... Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë...

Lart e Poshtë10 hours ago

Horoskopi i ditës së enjte, 22 shkurt 2018

loading... Dashi Prano kompromiset në qoftë se je në çift, ndonjëherë duhet të jepni më shumë nga vetja për të...

Lart e Poshtë13 hours ago

Kujdes! Këto janë pyetjet që nuk duhet t’i bëni një beqari

loading... Disa pyetje janë shumë të sikletshme. Po flasim, pikërisht për beqarët të cilët nuk duhet t’ju bëni këto pyetje,...

Të Padëgjuara13 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

loading... Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr...

Të Padëgjuara14 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

loading... Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i...

Në Botë16 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

loading... Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i...

Në Shqipëri16 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

loading... Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në...

Në Shqipëri16 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

loading... Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se...

Të Famshëm22 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

loading... Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre...

Sponsor
Loading...
Sponsor

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET