Na ndiqni ne

Historia Ime

Jam dashuruar në një grua më të vjetër, nëna do më vrasë…

loading...

Jam në një lidhje më një grua më të vjetër se unë, por ndihëm pa shpresë pasi kur të merr vesh nëna ime nuk do na lejojë kurrë që të jemi bashkë.

Unë jam 24 vjeçar dhe deri më tani kam pasur lidhje me shumë vajza të moshës time, por asnjëra nga to nuk më ka tërhequr për një kohë më të gjatë. Ndjenjat gjithmonë mi kanë zgjuar femrat rreth të tridhjetave dhe të katërdhjetave e ndonjëherë edhe më të vjetra se kaq.

E dashura ime aktuale është 44 vjeçe. Ne takohemi së paku një herë në javë dhe seksi me të është mrekulli.

Unë kam shtëpinë time dhe bëj çfarë të dua por familja ime është aziatike dhe ata nuk kanë ide se çfarë moshe ka e dashura ime. Ajo është shumë e mirë dhe e këndshme por nëna ime nuk do na lejojë kurrë që të jemi bashkë.

Përgjigja e psikologes:

Ka një arsyeje pse ti gjithmonë tërhiqesh nga femrat më të vjetra në moshë. A është kjo thjeshtë një rebelim ndaj familjes tënde apo thjeshtë ndihesh më i sigurt të krijosh familje me femrat më të vjetra?

Unë e kuptoj presionin, por nëse mendon se ajo është e vetmja që mund të të bëjë të lumtur, atëherë mos u ndal.

Loading...
Sponsor

Te Fundit

Tech8 hours ago

Kjo risi e fundit e WhatsApp me siguri do t’ju pëlqejë!

loading... “WhatsApp”një nga aplikacionet më të përdorura për komunikimin dhe shpesh herë sjell risi duke u përmirësuar dhe duke bërë...

Të Padëgjuara8 hours ago

Bli shtëpi, merr gruan falas… Oferta që do ju bëjë të qeshni me lot

loading... Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë...

Lart e Poshtë10 hours ago

Horoskopi i ditës së enjte, 22 shkurt 2018

loading... Dashi Prano kompromiset në qoftë se je në çift, ndonjëherë duhet të jepni më shumë nga vetja për të...

Lart e Poshtë13 hours ago

Kujdes! Këto janë pyetjet që nuk duhet t’i bëni një beqari

loading... Disa pyetje janë shumë të sikletshme. Po flasim, pikërisht për beqarët të cilët nuk duhet t’ju bëni këto pyetje,...

Të Padëgjuara13 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

loading... Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr...

Të Padëgjuara14 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

loading... Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i...

Në Botë16 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

loading... Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i...

Në Shqipëri16 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

loading... Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në...

Në Shqipëri16 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

loading... Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se...

Të Famshëm21 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

loading... Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre...

Sponsor
Loading...
Sponsor

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET