Na ndiqni ne

Historia Ime

Histori Personale: U dashuruam shumë, por doli të jemi kushërinj!

FOTO ILUSTRUESE
loading...

Vjet isha për pushim në Shëngjin. Dhe atje u takova me një djalë, i cili edhe ma pushtoi zemrën. Shtatori, që sapo iku, duhej të ishte muaji i fejesës për mua, por u kthye në një tmerr që po më mbyt përditë.

Jam nga rrethi i Shëngjinit dhe kam qenë përherë një vajzë e urtë. Argëtimi i vetëm për mua ka qenë gjithmonë plazhi. Në verën që shkoi njoha disa shokë e shoqe të reja nga Kosova. U afrova shumë me ta. Mes tyre njoha dhe dashurinë time të parë dhe të fundit sa t’kem frymë. U lidhëm. Ai është 24 vjeç dhe jeton në Kosovë. Mbajtëm lidhje deri në korrik, fundin e tij. Unë e humba me të virgjërinë dhe s’jam penduar hiç, sepse ne do të ishim bashkë gjithë jetën. E mori vesh nëna e aty ra bomba për mua. Ai është kushëri imi i tretë nga mami. Nuk mund ta pranoj këtë gjë, sepse ai është djalë që çdo vajzë do e ëndërronte ta kishte: bën humor, është i sjellshëm dhe gjithçka që unë të jem e lumtur.

Ne kemi vendosur të ikim nga shtëpia dhe ta jetojmë dashurinë tonë. Zoti më faltë, por tani është shumë vonë për të qenë kushërinj.

Prindërit më kanë thënë nëse dal nga shtëpia nuk do më njohin më… E vetmja frikë që kam është nëse fëmijët na dalin me probleme. Jam në hall, nuk di ç’të bëj…

Loading...
Sponsor

Te Fundit

Tech9 hours ago

Kjo risi e fundit e WhatsApp me siguri do t’ju pëlqejë!

loading... “WhatsApp”një nga aplikacionet më të përdorura për komunikimin dhe shpesh herë sjell risi duke u përmirësuar dhe duke bërë...

Të Padëgjuara9 hours ago

Bli shtëpi, merr gruan falas… Oferta që do ju bëjë të qeshni me lot

loading... Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë...

Lart e Poshtë10 hours ago

Horoskopi i ditës së enjte, 22 shkurt 2018

loading... Dashi Prano kompromiset në qoftë se je në çift, ndonjëherë duhet të jepni më shumë nga vetja për të...

Lart e Poshtë13 hours ago

Kujdes! Këto janë pyetjet që nuk duhet t’i bëni një beqari

loading... Disa pyetje janë shumë të sikletshme. Po flasim, pikërisht për beqarët të cilët nuk duhet t’ju bëni këto pyetje,...

Të Padëgjuara13 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

loading... Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr...

Të Padëgjuara14 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

loading... Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i...

Në Botë16 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

loading... Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i...

Në Shqipëri16 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

loading... Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në...

Në Shqipëri16 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

loading... Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se...

Të Famshëm21 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

loading... Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre...

Sponsor
Loading...
Sponsor

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET