Na ndiqni ne
Sponsor
Loading...

Te Fundit

Tech8 hours ago

Kjo risi e fundit e WhatsApp me siguri do t’ju pëlqejë!

“WhatsApp”një nga aplikacionet më të përdorura për komunikimin dhe shpesh herë sjell risi duke u përmirësuar dhe duke bërë të...

Të Padëgjuara8 hours ago

Bli shtëpi, merr gruan falas… Oferta që do ju bëjë të qeshni me lot

Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë euro?...

Lart e Poshtë9 hours ago

Horoskopi i ditës së enjte, 22 shkurt 2018

Dashi Prano kompromiset në qoftë se je në çift, ndonjëherë duhet të jepni më shumë nga vetja për të ruajtur...

Lart e Poshtë13 hours ago

Kujdes! Këto janë pyetjet që nuk duhet t’i bëni një beqari

Disa pyetje janë shumë të sikletshme. Po flasim, pikërisht për beqarët të cilët nuk duhet t’ju bëni këto pyetje, pasi...

Të Padëgjuara13 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr sikur...

Të Padëgjuara13 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i madh...

Në Botë16 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i preu...

Në Shqipëri16 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në pranga...

Në Shqipëri16 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se është...

Të Famshëm21 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre nuk...

Sponsor

Sponsor
loading...

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET