Na ndiqni ne
Sponsor
Loading...

Te Fundit

Tech9 hours ago

Kjo risi e fundit e WhatsApp me siguri do t’ju pëlqejë!

“WhatsApp”një nga aplikacionet më të përdorura për komunikimin dhe shpesh herë sjell risi duke u përmirësuar dhe duke bërë të...

Të Padëgjuara9 hours ago

Bli shtëpi, merr gruan falas… Oferta që do ju bëjë të qeshni me lot

Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë euro?...

Të Padëgjuara13 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr sikur...

Të Padëgjuara14 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i madh...

Në Botë16 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i preu...

Në Shqipëri16 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në pranga...

Në Shqipëri16 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se është...

Të Famshëm22 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre nuk...

Në Botë1 day ago

Nëna vret burrin, dy fëmijët dhe veten, zbulohet lidhja me “Dëshmitarët e Jehovait” (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Michiganin. Një nënë ka vrarë ​​bashkëshortin e saj, dy fëmijët e rritur dhe qenin...

Të Famshëm1 day ago

Xhensila dhe Besi japin të shtunën lajmin e madh?!

E shtuna që lamë pas riktheu Arbana Osmanin në ekran me sezonin e dytë të ‘Dua të të bëj të...

Sponsor

Sponsor
loading...

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET