Na ndiqni ne

Fit & Sexy

5 të vërtetat që duhet ti dini rreth seksit oral!

loading...

Ok, e kemi parasysh sa të lumtur jeni kur vjen puna tek seksi oral. Por ajo të cilës i trembemi është fakti se ka disa gjëra që djemtë duhet se s’bën të dinë gjatë kohës që e dashura po bën çfarë po bën.

1. Ai duhet ta vlerësojë atë ti po fut në gojën tënde Ti je aty ku je për hir të tij, jo tëndin. Kjo s’do të thotë se ti nuk po e shijon apo që ai duhet të ndihet fajtor. Jo! Por gjithsesi të paktën duhet t’i hedhë një sy orës sepse gjithçka ka limit dhe nofulla jote s’meriton të torturohet.

2. Ai duhet të paktën të të kthejë nderin Nëse ju nuk doni është gjë tjetër, por reciprociteti është ajo gjëja më e mirë që mund të bëjmë. Është njësoj sikur dikush të vijë në shtëpinë tuaj dhe të mos i ofrosh asgjë për të pirë. Edhe nëse nuk i pihet do ta marrë, sepse nuk mund të tregohet i pasjellshëm. Respekti mbi të gjitha!

3. Duhet të bashkëpunojë me duart e tij! Sa herë ka mundësi sigurisht!

4. A mund të mos i prekni më okët?! Kjo na shpërqendron sepse ju po na prishni okët. Ok, është lajm i mirë që nuk ju ka zënë gjumi, por vendoseni atë dorë diku tjetër.

5. Ai duhet të praktikojë seksin e mbrojtur Nëse partnerja juaj do që ju të vendosni një kondom gjatë kësaj kohe, duhet ta bëni. Nuk negociohet për këtë!

Loading...
Sponsor

Te Fundit

Tech8 hours ago

Kjo risi e fundit e WhatsApp me siguri do t’ju pëlqejë!

loading... “WhatsApp”një nga aplikacionet më të përdorura për komunikimin dhe shpesh herë sjell risi duke u përmirësuar dhe duke bërë...

Të Padëgjuara8 hours ago

Bli shtëpi, merr gruan falas… Oferta që do ju bëjë të qeshni me lot

loading... Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë...

Lart e Poshtë9 hours ago

Horoskopi i ditës së enjte, 22 shkurt 2018

loading... Dashi Prano kompromiset në qoftë se je në çift, ndonjëherë duhet të jepni më shumë nga vetja për të...

Lart e Poshtë13 hours ago

Kujdes! Këto janë pyetjet që nuk duhet t’i bëni një beqari

loading... Disa pyetje janë shumë të sikletshme. Po flasim, pikërisht për beqarët të cilët nuk duhet t’ju bëni këto pyetje,...

Të Padëgjuara13 hours ago

Sheh në ëndërr sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Ja përgjigja

loading... Ke ëndërruar ndonjëherë sikur bie nga një lartësi apo pengohesh nga diçka? Të ndodh shpesh të shohësh në ëndërr...

Të Padëgjuara13 hours ago

Pse femrat zgjedhin për burrë dikë më të madh se vetja?

loading... Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i...

Në Botë16 hours ago

Gruaja xheloze, i pret burrit organin gjenital dhe ia hedh në tualet

loading... Dyshimi se burri kishte një lidhje jashtëmartesore, bëri që bashkëshortja e tij të ndërmarrë një veprim ekstrem. Ajo i...

Në Shqipëri16 hours ago

Përndiqte vajzën në Tiranë, arrestohet Laçjani 42 vjeç

loading... Një 42-vjeçar nga Laçi është arrestuar këtë të martë në Tiranë, pas kallëzimit të një vajze për përndjekje. Në...

Në Shqipëri16 hours ago

Tiranë: U vetëhelmua, humb jetën në spital adoleshentja

loading... Një 17-vjeçare ka gjetur vdekjen në spitalin “Nënë Tereza” në kryeqytet këtë të mërkurë pasi sipas policisë, dyshohet se...

Të Famshëm21 hours ago

Kejvina Kthella prezanton ‘vëllanë’ e saj homoseksual (Foto)

loading... Ajo është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt shqiptarë dhe është e sigurt që shumë prej tyre...

Sponsor
Loading...
Sponsor

Copyright © 2017 BULEVARDI.NET